Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Stretavky vo FFM?  (Přečteno 198487 krát)
boehmer.jan1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #15 : Září 29, 2008, 08:18:13 pm »

Ahoj, jsem tu jako aupair, Dietzenbach, kousek od FFM, ale bohuzel tu moc cechu neznam...zatim Jan - boehmer.jan1[zavináč]web.de
Zaznamenáno
mato guzi



Karma: 0
Příspěvků: 3


PRESTAHOVANY V CR


« Odpověď #16 : Říjen 13, 2008, 05:03:06 pm »

Ahojte ceskoslovenska akcia vo Frankfurte!!
v stredu 15/10/2008 o siedmej vecer v Gambrinus restike na rohu?
Pre tych, co nevedia, ide o zastavku metra Bornheim Mitte a potom kusok peso smerom od mesta.
Pekny den
kontakt: matoguzi[zavináč]gmail.com, 015777124006
Zaznamenáno
MartinaFFM



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #17 : Prosinec 04, 2008, 07:39:08 pm »

Ahojky, zrovna jsem objevila tuhle stranku...bydlim kousek od Frankfurtu a bylo by super poznat tu nekoho, kdo by rad nekdy zasel na kafco, pivko nebo jen tak se projit... Mrknutí. Krasny den Martina
Zaznamenáno
maruska07



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #18 : Prosinec 22, 2008, 04:26:42 pm »

Ahoj Marti,

zrovna jsem uvidela tvuj prispevek. No musim ricit, ze jsem asi tak nejak podobne reagovala asi pred 4 mesici, kdyz jsem tyto stranky objevila:) Kdepak bydlis? A jak dlouho uz jsi v Nemecku a mozna jeste otazka, na jak dlouho tady zustanes?

Pokud budes mit naladu, tak se ozvi,
zatim pa Marie Úsměv
Zaznamenáno
medved09



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #19 : Červen 16, 2009, 12:34:40 pm »

Ahojte!
Posledni prispevek z prosince.. hmm. Co takhle nekdy, pivko? Nebo nejaky sport?
Dejte vedet.
Zdravi,
Martin
Zaznamenáno
kristynaa



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #20 : Červen 18, 2009, 07:49:07 pm »

Zdravim,

se zajmem jsem prave procitala vase prispevky a az ke konci si vsimla, jak hrozne stare uz vlastne jsou. vtipne....
Kazdopadne co treba nejaky spolecny sobotni program (pres den) ci pivko zitra vecer?

Kristyna
Zaznamenáno
medved09



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #21 : Červen 23, 2009, 09:28:42 am »

Zdar Kristyno,
stejne zjisteni jako u mne ... Úsměv Jestli se nepletu, zitra,tj. ve stredu je sezeni u Mainu ... 19:30 Jinak pivko kdykoliv ..
Zdravi,
Martin
Zaznamenáno
ksv



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #22 : Červenec 20, 2009, 11:55:23 am »

Mrknete na www.kamaradi.de. Jsou tam informace k cesko-slovenskych setkanim - kdy, kde, co, atd. Hezky den, Katka
Zaznamenáno
schugie



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #23 : Červen 22, 2010, 07:22:38 pm »

Ahojte ..... nenejde sa tu niekto v blizkosti Flörsheimu.... Som tu zatial sama Slovenka....  Smutek
Zaznamenáno
peto28



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #24 : Červen 24, 2010, 07:59:31 pm »

ahoj, ja som kusok od teba, som v Langene, som tu kratko (cca mesiac) a zatial tu poznam iba 3 ludi od nas...inak v piatok ideme do Frankfurtu niekde na veceru, asi do cinskej, tak ak mas chvilku daj vediet...01786972529
P.
Zaznamenáno
ajwonnka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #25 : Červenec 10, 2010, 03:17:10 pm »

ahojte,

pracujem ako au-pairka v Büdingen, nebol by problem stretnut sa vo Frankfurte...budem rada ked sa niekto ozve Mrknutí...iwon[zavináč]centrum.sk
Zaznamenáno
paja.pajka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #26 : Červenec 20, 2010, 07:01:17 pm »

ahoj. Jsem tu také nový, i když v německu jsem již dříve  pracoval.. Bydlím v oblasti  Goldsteinu, což je asi 20 minut  tranvají 12 od centra.. Pokud  se někde  bude konat  sraz  dejte vědět...Pavel

pajka[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München