Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dolů
 
Autor Téma: Situacia na pracovnom trhu v Cesko-Slovensku  (Přečteno 593212 krát)
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #105 : Březen 30, 2015, 11:00:19 am »

Kľudne sa ma opýtaj po nejakých rokoch,že koľko rokov som v Nemecku,ja Ti to kľudne sem napíšem,pretože to neberiem za súkromnú správu a nebudem sa hanbiť za to.Som vyrovnaný človek sám so sebou.Všetko,čo sa rozhodnem urobiť beriem na seba.Aj keď sa niečo nepodarí,nepremýšľam na koho to hodiť,aby sa mi uľavilo.Som v tom rozhodovaní slobodný,
a je to veľmi dobrý pocit ako vravia dnes coolovo je to super pocit.
Takže súkromné správy sú u mňa o latku alebo dve vyššie.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #106 : Březen 30, 2015, 11:08:05 am »

Respektuj prosim to, ze ja to mam inak a iste veci na verejnosti nepisem.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #107 : Březen 30, 2015, 11:18:32 am »

Ja to rešpektujem.len som napísal,že u mňa sú súkromné správy o latku alebo dve vyššie.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #108 : Březen 30, 2015, 04:56:39 pm »

nanuk ked pises ake utrpenie urobili bolsevici ludom pozri sa na slovensku ake utrpenie robia ludom kapitalisti..slovaci zahranicni podnikatelia co zdieraju ludi za par euro...nastuduj si zlociny kapitalizmu predtym nez tu budes mat usta plne bosevickych zlocinov.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #109 : Březen 30, 2015, 06:19:05 pm »

Myslíš,že dnešní kapitalisti na Slovensku sú kapitalisti??Omyl,to sú sofistikovaní boľševici,to Ti povie každý človek,ktorý nebol komunista a musí sa na toto tu pozerať,lebo nezmôže nič.
Keď som to pred rokmi zistil prvýkrát nechcel som tomu veriť,ale keď ma o tom presvedčili moji známi,ktorých dostali o všetko teraz po revolúcii,len preto že boli úspešní,tak to ma presvedčilo.Ak príde za Tebou ako úspešným podnikateľom,ktorý začínal na Wartburgu combi rozvážať tovar a pracoval celé dni dvaja ,,páni,, ja mám pre nich iný názov a povedia,že by bolo správne poskytnúť nejaké peniaze ,tak premýšľaš odkiaľ prišli.Keď otvoria fascikel a ukážu Ti prekopírované Tvoje daňové priznanie,tak sa Ti rozjasní ako sa rozjasnilo aj jemu a bohužiaľ musel emigrovať z presvedčenia a zo strachu o svoje deti a rodinu.
Tak si tu žijeme,všetkých sa bojíme,že to neustojíme,hlavne že sme v EÚ.
To je len zástierka,tak ako Euro,ktoré sme nechceli,ale nám ho nadiktoval náš pán,náš premiér.V škole sme sa učili,že ten kto diktuje je diktátor.
Tak si tu žijeme,všetkých sa bojíme,že to neustojíme.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #110 : Březen 30, 2015, 07:58:43 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=z6IuT1N3Xww

nanuk toto je pre teba ktory ma ruzove okuliare o zapade..len si pozri nacom zapad zbohatol.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #111 : Březen 30, 2015, 08:07:05 pm »

Vojny,vojny ,vojny,máš pravdu,na vojne sa dá zbohatnúť a dá sa ňou oddialiť aj hospodárska kríza.Aj teraz sme svedkami okupácie Ukrajiny Ruskom a pobaltské štáty majú obavy,aby sa to nestalo aj im.Vojna v Európe už dlho nebola,to je pravda,ale pravdou je aj to,že psychicky labilných vodcov ešte v Európe stále máme,takže riziko tu je.
Ale prajem Ti ,aby si nikdy v živote nezažil,čo môj známy,ktorý musel emigrovať tak ako som napísal.Pretože keď si uvedomíš,čo sa naozaj s jeho životom stalo pochopíš,že on už
nie je emigrant podľa nového hodnotenia,ale v skutočnosti je,lebo mu išlo o životy celej jeho rodiny.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #112 : Březen 30, 2015, 08:21:13 pm »

nanuk ty si si ani nevsimol,ze eu okupuje ekonomicky vychodnu europu a urobilo si znej kolonie a z ich ludi lacnu prac.silu...tak si slepy vo svojej zlosti na rusko...ale ruske vojska nestoja pri americkej hranici ale je to naopak...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #113 : Březen 30, 2015, 08:28:01 pm »

Ja som už viac -krát napísal,že krajiny západnej Európy sa majú dobre len vďaka tomu,že vo východnej Európe pracujeme za almužnu a rozdiel v zisku robí nárast životnej úrovne napr.v Nemecku.Písal som aj to,že napr.Volkwagen Bratislava produkuje vysokú pridanú hodnotu,keď napr.pre celý svet vyrába AUDI Q7,či ho kúpiš v Japonsku ,alebo v Nemecku,stále je vyrobené v Bratislave.Napriek tomu koncoročné odmeny pracovníkov v Bratislave boli cca 748 Eur a tých vo Wolsburgu 3867 Eur.Že by Nemci mali iné žalúdky alebo čo?
Takže obaja si myslím,že vieme o čo ide,ja to tu píšem preto,aby sa ľudia,ktorí odídu na západ úplne neodtrhli od reality aká je u nás.
Najradšej by som bol,keby sme sa mali všetci tak,ako si zaslúžime.Niektorí sa toho možno zľaknú,ale to je najspravodlivejšie kritérium.
« Poslední změna: Březen 30, 2015, 09:30:20 pm od nanuk » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München