Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6   Dolů
 
Autor Téma: Rozvod v Německu s Němcem  (Přečteno 554401 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #60 : Únor 20, 2015, 11:45:28 pm »

V kině se budeme líbat a je úplně jedno co bude hrát.... Nech to na mě, já vím jak na to..... Škleb
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #61 : Únor 20, 2015, 11:53:13 pm »

V kině se budeme líbat a je úplně jedno co bude hrát.... Nech to na mě, já vím jak na to..... Škleb

Honzík, ty si myslíš, že mám 16, že s takýmto na mňa zapôsobíš? Viac sa musíš snažiť. Spomínali ste Konstanz (v inej debate), čo tak dovolenka tam? Je to nádherné miesto a Bodensee milujem.  Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #62 : Únor 21, 2015, 11:37:37 am »



  Z lasky sa stava dnes kseft...zeny casto hladaju len matrializmus u muza...to aby mal peniaze tituly auto peniaze atd...muzi zase maju v hlave blbosti typu chcem modelku krasku sex ...kde ostala laska?preco tato doba zabuda na hodnoty ako lasku a vsade pcha ten matrializmus?Keby ludia zacali viac rozmyslat a citit srdcom a nepouzivali vsad emozog boli by stastnejsi.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #63 : Únor 21, 2015, 12:02:10 pm »

hary - proste tato "doba" umoznila ludom pozerat na tie materialne veci. volakedy museli byt ludia spokojni s 3-4 typmi aut co boli na trhu a hotovo
dnes uz hocikto kto vypadne niekde zo slovenskej dediny ma prvy ciel ked zarobi kupit si nejaku "poriadnu" audinu alebo bmwecko, aby susedia videli ked pride na SK ;-)
ludia boli podla mna uz vzdy taki, len teraz maju moznosti - aj v roku 1993 ked som prisiel z Nemecka na navstevu na SK tak snivali o nablyskanych audinach a pytali sa ma ze ako to, ze ked zijem v Nemecku ze nejazdim na DRAHOM A VELKOM aute? ved to sa predsa patri :-)

len v tom roku 1993 nemali moznost si ist na take zarobit, teraz uz maju, tak sa za tym nahanaju ...

alebo mal som znameho ten ma v r. 1998 prosil, ze nech mu vybavim pracu v D kuchar na letnu sezonu (vtedy to bolo este tazke, lebo pracovne trhy neboli otvorene, musel som vybavovat kadejake povolenia a tak), rozpraval mi ako sa tazko zije na SK, ake ma naklady, vydavky, potraviny su drahe, manzelka, dve male deti atd.

ked potom uz zarobil a dostal po 3 mesiacoch vyplatene peniaze tak sa ho pytam - a co ides kupit teda pre rodinu na SK, tak mi oznamil ze videorekorder a VELKY televizor, aby mal NAJVACSI  v dedine ;-)
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #64 : Únor 21, 2015, 07:06:16 pm »

Vole hary vidíš to??? Já jahodě nabízím líbání, ale ona chce jet do Kanstanz k Bodensee, ale jakou mám jistotu, že se tam budeme líbat?? Žádnou. Jen mě tahá za fusekli a skutek by stejně utek....... Škleb Škleb
« Poslední změna: Únor 21, 2015, 08:14:45 pm od honza3333 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #65 : Únor 21, 2015, 08:57:43 pm »

Vole hary vidíš to??? Já jahodě nabízím líbání, ale ona chce jet do Kanstanz k Bodensee, ale jakou mám jistotu, že se tam budeme líbat?? Žádnou. Jen mě tahá za fusekli a skutek by stejně utek....... Škleb Škleb

Hehe a honzík, ja som ti kde to líbaní slúbila? Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #66 : Únor 21, 2015, 09:01:20 pm »

Tak já tě vezmu do Konstanz, na pobřeží Bodensee a ty mě ani nepolíbíš?Co??? Kroutím očima
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #67 : Únor 21, 2015, 09:25:58 pm »

Však som písala, že som potvora. Úsměv
Zaznamenáno
maxina



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #68 : Únor 28, 2015, 11:07:18 pm »

Porad i nekdo? Po roce známosti jsem se ve věku  53 let vdala za Němce.Neuměla  jsem německy, ale sehnala jsem minijob.Manžel jezdil na montáž. Miluje sex, takže  začal vyhledávat  jiné ženy. Jak jsem zjistila,dělal to i ostatním ženám. V domácnosti platí  nájem.Já se staráme o jídlo. On nakupuje,,jen když mi dojdou peníze. Protože  jsem mela vydelek kolem 200E, řekl, že mi na účet  bude posílat ze svého výplaty 200E.Což za 6 mésicú  dodržel  3krat.A neustále výčitky, : Já vse platim,ty nechces sex, a další  vyhledávání jiných přítelkyň. Nakonec jeho expritelkyne, se kterou žil 10 let,a nadělal si s ni dluhy,takže musel do insolvence,a která od něj utekla,je ted nejlepší přítel. Když jsem v práci volají si. Ted v únoru jsem nastoupila do normální práce, hned mi spočítal kolik budu mit,a chce polovinu za nájem a polovinu na jídlo, jinak prý skončím na ulici.Musím dodat,že je to hrozný lakomec,který má rád jen sám sebe.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #69 : Březen 01, 2015, 12:00:38 am »

A v čem má ta rada spočívat?  Kroutím očima
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #70 : Březen 01, 2015, 08:33:03 am »

A v čem má ta rada spočívat?  Kroutím očima

Ani ja uplne nechapu na co se ptas, nebo čekáš ?

Az zaplatis X krat cely najem a cele vydaje ? A nezustane nic...
Nebo ze se vrati k Tobe ??

Najdi si sve male, ekonomicky snesitelne bydleni a nasledny rozvod by asi ocekaval kazdy.
Lepsi je se dohodnout, ale uz podle popisu ,,vychcanosti" asi dohoda neni mozna.
Po podani zadosti o rozvod budes muset dalsi rok cekat...
Najdi si pravnika a on Ti se vsim pomůže.

Jen jako priklad mohu uvést svou přítelkyni ktera se rozvedla s Němcem.
(Ta ovsem platila vsechno porad a ucet ji drzel vecne v minusu)
Z manzelstvi si neodnesla nic, krom osobnich veci a vseho se vzdala, včetně naroku na rentu ten narok na rentu je velmi dulezity bod i v opacnem pripade !
Normalne by to platili na pul, jenze on s dohodou nesouhlasil.
Tedy to pro urychleni zaplatila sama a cele ji to stalo cca 1300,- eur.
(pred 7-8 lety nevim presne)
K podpisu te renty VZAJEMNE ho pak nejak donutili.
Jinak muzes ocekavat ze se poveze na Tve vyplate do konce zivota...
Zaznamenáno
maxina



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #71 : Březen 01, 2015, 07:35:28 pm »

Jen jsem chtěla vědět, jestli mne opravdu muže  vyhodit na ulici.Co to je "Nárok na rentu?" Díky  za odpověď.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #72 : Březen 01, 2015, 07:51:50 pm »

Ak chceš vedieť, či má právo vyhodiť ťa na ulicu, samozrejme, že to právo NEMÁ!!!
Osobne si neviem predstaviť, ako ťa niekto môže vyhodiť na ulicu okrem nasledovných už dosť extrémnych spôsobov:
1. Vymení v tvojej neprítomnosti zámok a dá ti kufry pred byt
2. Je fyzicky natoľko silný, že ťa vyhodí takpovediac ručne

Nárok na rentu, je takzvaný Unterhalt, ten by mal rozvedený manžel platiť manželke, ak po rozvode nie je schopná sa postarať sama o seba, finančne utiahnuť existenčné náklady, teda byt, jedlo, atď ...
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #73 : Březen 01, 2015, 07:52:23 pm »

Na ulici tě vyhodit nemůže pokud tam máš nahlášené bydliště a jsi s ním k tomu vdaná. Tohle není možné ani v česku, ale to, že ti to bude znepříjemnovat tě přinutí k tomu odejít. Seber se trochu, dej se do klidu, najdi si potají nějaké bydlení a zmiz.... potom se vyřeší zbytek. Chce to akci kulový blesk  Škleb Škleb
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #74 : Březen 01, 2015, 07:59:36 pm »

Prinejmensim dokud jste manzele, mate navzajem vyzivovaci povinnost vuci tomu druhemu. Pokud vim, manzelstvi se nezaklada na principu 50:50, aspon fungujici. Ciste teoreticky, kdyby se o to ten tvuj muz pokusil, muzes jit na policii. Pridavam se ale k nazoru jirike - sezen si co nejdriv nejake skromne bydleni a necekej, az se neco stane. V pripade, ze by ses doma z nejakeho duvodu necitila bezpecne, jsou i azylove domy pro zeny. ..
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München