Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 11.5.2013 Sraz Cechu a Slovaku ve Freiburgu  (Přečteno 55324 krát)
Milano



Karma: 7
Příspěvků: 60



« : Duben 19, 2013, 11:34:32 am »

Ahoj Cesi a Slovaci zijici ve Freiburgu a okoli. Minuly sraz 9.3.2013 se nam velice vydaril a tak bychom ho mohli zase opakovat, co Vy na to? Tak dejme hlavy dohromady a napiste sem vase navrhy jestli zase v Martinsbräu nebo v http://www.biergartenseepark-freiburg.de/ za pekneho pocasi, a nebo nekde jinde tak, aby to misto bylo pro vsechny dostupne. Termin navrhuji 11.5.2013. v 18:00.
Rad bych,kdyz se mi ozve Milan z Plzne sem do zprav a napise svuj telefon. Diky a mejte se.
« Poslední změna: Květen 10, 2013, 10:10:03 pm od Milano » Zaznamenáno
Andrea2



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Květen 04, 2013, 02:01:06 pm »

Ahoj,

Rada bych se srazu zucastnila. Muze prijit kazdy? Bydlim ve Freiburgu jiz 2 roky a jeste jsem zadne krajany nepotkala.
Andrea
Zaznamenáno
Milano



Karma: 7
Příspěvků: 60



« Odpověď #2 : Květen 07, 2013, 03:42:52 pm »

Ahoj Andreo, samozrejmne ze muze prijit kazdy. Ale jak jsem se dnes dovedel, je v Martinsbräu http://www.mbfr.de/, v sobotu 11.05.2013 obsazeno a nic jineho mne nenapada. Takze bych zkusil rezervovat stul na dalsi sobotu, tedy18.05.2013 a pak dam vcas vedet. Mejte se hezky.
« Poslední změna: Květen 07, 2013, 03:51:50 pm od Milano » Zaznamenáno
Milano



Karma: 7
Příspěvků: 60



« Odpověď #3 : Květen 07, 2013, 07:31:21 pm »

Ahoj, tak se vsem omlouvam, ale nastala takova mala zmena. Pred chvili se holky vratili z Freiburgu a zamluvily stul preci jen na tuto sobotu 11.05.2013 v 19:00 hodin, u Seeparku v teto restauraci. http://www.lago.de/galerie/  Stul je rezervovany na jmeno Milan. Je to nedaleko od zastavky tramvaje cislo 1, Betzenhauser Torplatz, smer Landwasser z centra nebo do centra smer Littenweiler. Tak snad nebudeme sami a nekdo dorazi.   Úsměv
« Poslední změna: Květen 08, 2013, 05:17:30 am od Milano » Zaznamenáno
Andrea2



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Květen 08, 2013, 07:10:59 pm »

Ahoj Milane,

moc dekuji za zpravu. Ta sobota v 19 hodin se mi dobre hodi. Uz se tesim.
Zaznamenáno
vavda



Karma: 0
Příspěvků: 2


Feldberg


« Odpověď #5 : Květen 09, 2013, 04:02:58 pm »



   Ja taky.... prijdu...    Škleb
Zaznamenáno
klaaarcik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Květen 10, 2013, 05:33:20 pm »

Zdravím také bych rada přišla, vzala jsem si kvůli tomu volno v práci, tak snad vás najdu  Škleb
Zaznamenáno
Peto Kata



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Červen 13, 2013, 06:46:43 pm »

Ahojte vsetci... Úsměv

My uz zijeme v Titisee rok a pol a este len teraz sme sa sem blizsie dostali. Ak by bolo nejake stretko tak by sme velmi radi prisli.

Kolko Vas tam je?

pekny den
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München