Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: hledam kamaradku - Frankfurt  (Přečteno 144787 krát)
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« : Únor 18, 2013, 03:42:54 pm »

Ahoj, pristehovala jsem se pred tydnem ( Frankfurt) a hledam kamaradku na pokec, kaficko a tak vubec Úsměv, najde se nekdo?
« Poslední změna: Únor 21, 2013, 03:04:53 pm od David » Zaznamenáno
klaruša



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Únor 19, 2013, 07:00:52 pm »

Ahoj,bydlím od Tebe asi 100km,to je asi daleko,vid? Klára Úsměv
Zaznamenáno
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« Odpověď #2 : Únor 21, 2013, 01:48:32 pm »

Ahoj,

docela jo, ale treba budes mit nekdy cestu co? Úsměv Jsem rada ze se nekdo ozval, uz to tady zkousim docela dlouho a co se tyka Frankfurtu vubec zadne reakce:(, jakoby tu nikdo vubec nebyl. A odkud ses? Treba bych taky mela cestu....
Zaznamenáno
petina



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Únor 22, 2013, 01:45:10 pm »

ahoj bydlim nedaleko frankfurtu a take hledam kamaradku tak jestli chces tak se ozvy jsem tady ted teprve 3 tydny a vsechno je to pro mne novy tak se mej a zatim pa Úsměv
Zaznamenáno
dsk-frankfurt



Karma: 0
Příspěvků: 41


« Odpověď #4 : Únor 22, 2013, 02:58:29 pm »

Cesi a Slovaci sa stretavaju tu http://www.gambrinus-am-eck.de/Gambrinus_am_Eck/Kontakt.html
« Poslední změna: Únor 22, 2013, 04:18:17 pm od David » Zaznamenáno
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« Odpověď #5 : Únor 22, 2013, 04:03:16 pm »

Ahoj Peto, super, poslala jsem Ti uz email. Hezky vikend.

Zaznamenáno
Radush



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Březen 12, 2013, 04:56:17 pm »

Ahoj holky, ja jsem se prave pristehovala do Frankfurtu, bydlim kousicek za...Dreieich. Pokud by jste mely chut zajit na kaficko, budu moc rada.....  Mrknutí
Zaznamenáno
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« Odpověď #7 : Březen 13, 2013, 09:43:49 am »

Ahoj Radush. Jasne, zajdem, jak ses na tom s  casem? Pracujes nebo mas deti? Psala jsem si par emailu s Petinou,kt. mi sem taky odpovedela, ale od posledniho emailu se uplne odmlcela, tak nevim co se stalo.
Zaznamenáno
jeany4
Host
« Odpověď #8 : Duben 09, 2013, 09:17:31 pm »

Tak co uz jste neco podnikli? Nezajdeme na kafco? Úsměv

Taky bydlim ve ffm ale zadny cechy neznam Smutek
Zaznamenáno
Clairisek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Červen 16, 2013, 03:16:31 pm »

Ahoj,
od loňskýho listopadu žiju s manželem ve Frankfurtu - Sindlingenu. Teď máme doma čerstvé miminko. Už jsem myslela, že tu snad nikdo z čr nežije, kdybys chtěla, klidně napiš Úsměv
Zaznamenáno
Suhada



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #10 : Červenec 14, 2013, 05:57:55 pm »

Ahojte, nie som Ceska ale to snad nevadi Mrknutí Byvame s manzelom priamo vo Frankfurte - Bockenheim. Mame 14 mesacneho krpca, tak by bolo super keby sa ozvala nejaka mamina, nech sa aj drobci zabavia, ale mozu byt samozrejme aj slobodne a bezdetne  Škleb nepoznam tu zial este nikoho a uz mi chyba poriadne si s niekym pokecat. Ana
Zaznamenáno
paviocko



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #11 : Říjen 11, 2013, 08:56:14 pm »

Ahoj, už jsem psala do "maminek ve Frankfurtu", moc ráda někoho poznám, bydlím ve FNM Griesheim, mám dvě dětičky a spoustu volného času :-))
Zaznamenáno
Alcam



Karma: -3
Příspěvků: 8


« Odpověď #12 : Leden 02, 2014, 12:21:17 pm »

Jsem maminka 2 mensich deti a hledam taky nekoho na pokec nebo prochazky s detma.Budu Rada ,kdyz se ozvete.Bydlim ve Frankfurtu
Zaznamenáno
jaja2102



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #13 : Leden 28, 2014, 11:38:50 am »

Ahoj Alcam,
ja uz ziju ve Frankfurtu nejaky ten patek. Bydlim v Niederradu. Pokud mas jeste zajem, muzem se sejit na kafe. Mas na tebe nejaky kontakt? Uz jsi pres forum nekoho nasla?
Mej se a zatim ahoj
Jana
Zaznamenáno
boraby



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #14 : Duben 02, 2014, 11:13:22 am »

Ahoj Holky,
pred tremi mesici jsem se kvuli prace pristehovala do Frankfurtu a hledam ceske/slovenska kamaradky na kafco atd. Bydlim primo ve Frankfurtu, ale urcite by nebyl problem dojet do vedlejsiho satelitniho mestecka Úsměv)
Ahoj,
Bara
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München