Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9821791 krát)
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1725 : Listopad 23, 2020, 09:16:38 am »

Aha jo, uz treba s hodnotenim pockat ... tak jo ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1726 : Listopad 23, 2020, 06:47:39 pm »

Aha jo, uz treba s hodnotenim pockat ... tak jo ...

Ano, i v tomto jsem Ti dal za pravdu  Mrknutí
To byla Tvá slova.
Ale nikdo Ti nebrání, hodnoť klidně dál hned Mrknutí jakýmkoli pokrouceným srovnáním.
Já Ti denní nebo hodinové nebo minutové statistiky rozhodně posouvat nebudu  Kroutím očima

Klidně můžeš pokračovat dalšími detaily z webu Neovlivní, nabízí se taky Parlamentní listy a další věrohodné média  Škleb
« Poslední změna: Listopad 23, 2020, 06:53:45 pm od JirikE » Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1727 : Listopad 23, 2020, 07:40:28 pm »

Na hromadném Chatu zaměstnavatele moji partnerky v neděli večer zpráva od šéfové, že pan X je pozitivní.
Chodí denně na 4h ale přišel do kontaktu s hodně lidmi a hlavně je to obsluha v obchodě...
A že by doporučovala všem kteří s ním přišli do kontaktu, se nechat otestovat a taky to nijak dal (tu informaci) zbytečně nešířit  Kroutím očima
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1728 : Listopad 24, 2020, 10:09:05 am »

z ceskych medii citam pravidelne len idnes.cz

ale to staci, aby som sa dozvedel, ze Cesko ma mnohonasobne viac mrtvych ako Nemecko ...
a to napriek tomu, ze cesi CHRANILI SVUJ NAROD ...

parlamentni listy asi nemaju ine cisla ;_)
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1729 : Listopad 24, 2020, 06:20:14 pm »

...som sa dozvedel, ze Cesko ma mnohonasobne viac mrtvych ako Nemecko ...

Ano, to už tady píšeš 3 měsíce  Škleb
A hned jak to byla pravda, jsem Ti dal za pravdu.

ANO RUDO ( ještě jednou - po dvacáté ) po 6-7 měsícich kdy mělo Německo mnohonásobně víc zemřelých se to otočilo a teď je mnohonásobně víc v Česku.
MÁŠ PRAVDU !  Co???

Ale asi to je potřeba pořád psát a připomínat, co kdyby si někdo nevšiml, že už jsi to 20x napsal..... Magore


* 20201124_182337.jpg (334.77 KB, 1050x1106 - prohlédnuto 289 krát.)
« Poslední změna: Listopad 24, 2020, 06:24:32 pm od JirikE » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1730 : Listopad 24, 2020, 09:04:51 pm »

to co je tam cervenym zakrouzkovane nevidim

ano pisem to, lebo aj odbornici z Ciech neustale opakovali ze Nemecko dopadne MOC SPATNE ;-)

a moooooc sa z toho tesili ;_)

Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1731 : Listopad 24, 2020, 09:57:01 pm »

to co je tam cervenym zakrouzkovane nevidim

Zakrouškovaný je zdroj té tabulky, tj. web Neovlivní.cz

ano pisem to, lebo aj odbornici z Ciech neustale opakovali ze Nemecko dopadne MOC SPATNE ;-)

a moooooc sa z toho tesili ;_)

Ano, to už taky píšeš po dvacáté, ale dal jsi sem ,,JEN" několikrát 3 stejné screeny (napůl cenzurované), z dubna, Bůh vi od koho,  kde žádné ,,moooooooc těšení se z toho" nebylo patrné  Kroutím očima

Navíc Ti říkám po padesáté, že napsat by jsi to měl jim, tady to vypadá divně, jako kdyby jsi byl nemocný s hlavou  Smích
A to už ve chvíli, kdy sem Ti to psal po třetí,  natož teď
 Šok
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1732 : Listopad 25, 2020, 08:11:51 am »

jo, ja som nemocny na hlavu, ved to priznavam ... to mi uz vysvetlili na jar odbornici z Ciech, ked som pisal ze aj v Cechach budu tisice mrtvych ;-)

aj vsetci nemci su trotly a tezce za to zaplati ;_)

https://s12.directupload.net/images/201125/2rapdx8i.jpg


odbornikom z Ciech uz nemozem napisat, lebo ma uz zablokovali haha

Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1733 : Listopad 25, 2020, 08:18:48 am »



zlata CR !!!

https://s12.directupload.net/images/201125/j22q639p.jpg

uz zistili, ze im ty eura proste za to nestaly ... pac umiraji v tom Nemecku proste na ulicich hehe

https://s12.directupload.net/images/201125/63ssjpay.jpg

Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1734 : Listopad 25, 2020, 07:07:41 pm »

odbornikom z Ciech uz nemozem napisat, lebo ma uz zablokovali haha
To se ani nedivím...

A chápu... že když jsi tam zablokovaný, tak teď odpovídáš sem.

To je logické...   Smích Škleb Smích (Ale třeba si sem chodí Tvé příspěvky číst)  Škleb
« Poslední změna: Listopad 25, 2020, 07:32:07 pm od JirikE » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1735 : Listopad 26, 2020, 12:34:37 pm »

ano, viem, ze niektori to tu citaju ... vtedy sme sa o tom bavili ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1736 : Listopad 30, 2020, 01:49:23 am »

z ceskych medii citam pravidelne len idnes.cz

ale to staci, aby som sa dozvedel, ze Cesko ma mnohonasobne viac mrtvych ako Nemecko ...
a to napriek tomu, ze cesi CHRANILI SVUJ NAROD ...

parlamentni listy asi nemaju ine cisla ;_)

Rudo a Jiří opět v sobě ...  Dobře se bavím.  ;-))   ( Lenke )

Ahoj, jsem tu zase po sto letech.

Ne, že bych se přišel hádat ( na to také dojde ;-), ale chci se poradit ohledně banky comdirect.

Ty broskve ( přelož si do angl., a vyslov ) mi nejspíše čmajzly 110 eur. Asi se té částce po okrádačkách v Německu každý vysmějete, leč jdeme řešit:

V r. 2015 jsem si založil účet u bezpobočkové banky .comdirect ( odnož Commerzbank ). V r. 2017 jsem DE opustil. Karta z banky mi platila do 2019-12. Ještě v červenci 2018 jsem s ní bez potíží na Sicílii zaplatil. Někdy v r. 2018 (?), na podzim, začaly banky plašit ( lhát ) s vyšší "bezpečností" a podobnými žvásty, kdy chtěli lidi převést z iTAN na mobileTAN nebo PhotoTAN. V tu dobu mi přestalo fungovat přihlášení do internetového bankovnictví ( IB ) a začalo mě to obtěžovat, ať si zvolím jiný způsob přihlášení než iTAN.

Tehdy jsem neměl telefon schopný přechroustat tu aplikaci z google play ( to nemám ani dnes ;-), takže se mi to nepovedlo. Navíc jsem byl v ČR, takže to nejspíše poznalo českou IP, příp. české číslo v telefonu.
Nepovedlo se mi udělat, k čemu se mě snažili přimět.
Dnes ( 2020-11 ) už tu app ani nemohu najít v Play Store.

Na e-mail ty opice nereagují, telefonem to nejde, protože je na něm IVR ( plechová huba ), která tě po pěti minutách bezcenných trapně prolhaných keců vykopne a zavěsí, aniž by bylo cokoliv vyřešeno. Člověku zbudou jen oči pro pláč.

Klidně se po mě můžete vozit, jak su blbé. Teď už to unesu.  ;-)  ( I od té koko pipi didi. )

Řekněte mi, co s tím. Jestli se na to zvysoka vykálet, a odepsat to jako nedobytnou pohledávku ( a Němcům připsat na vrub další rafinovanou krádež peněz - na jsou oni přeborníci ) nebo má smysl se nějak snažit.

Jde mi o to buď získat ty peníze nebo prodloužit platnost účtu, tj. získat zpět přístup do svého IB, a tím asi i kartu. Adresu v DE už nemám, i když k býv. bytnému bych si nějakou poštu mohl nechat poslat.

Ptejte se na to, co jsem zapomněl napsat.

Dík za rady, a to nikoliv chujové ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1737 : Listopad 30, 2020, 02:32:18 am »

jo, ja som nemocny na hlavu, ved to priznavam ... to mi uz vysvetlili na jar odbornici z Ciech, ked som pisal ze aj v Cechach budu tisice mrtvych ;-)

aj vsetci nemci su trotly a tezce za to zaplati ;_)

https://s12.directupload.net/images/201125/2rapdx8i.jpg


odbornikom z Ciech uz nemozem napisat, lebo ma uz zablokovali haha



Kdo nikdy nebyl zablokovaný na FB, jako by nebyl.  ;-)

Facebook - wasting your lives since 2004.

Facebook - platforma spodiny, dnes plná fízlů ( příslušníků PČR a ministerstva vnitra ).
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1738 : Listopad 30, 2020, 09:56:48 am »

Lenke - mna nezablokoval fb, ale zablokovali ma tí odbornici z Čiech ktorí nadávali na tých nemeckých trotlov ... ktorí sa správajú NEZODPOVEDNE ... na rozdiel od čechov, ktorí sa správaju ZODPOVEDNE (a preto maju niekoľkonásobne VIAC mŕtvych ako v Nemecku)

tebe sa tiez čudujem, že ešte žiješ medzi tými nemeckými trotlami, ktorí ťa stále okrádajú ... mňa  za 30 rokov neokradli ani raz ...

Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1739 : Prosinec 01, 2020, 04:05:43 am »

1. Nežiju už mezi německými "trotly". Už šťastné nešťastné tři roky ne. Byly to výkyvy, vrátit se zase do ČR, ale přežil jsem.  ;-)

2. Propaganda se zveličenou chřipkou, tzv. kovidem, je zaměřena na lidi starší 55 let. Takže kdo z těchto nemá vymytý mozek ( není svědek kovidův ), je na tom velmi dobře. Pak se tu není o čem hádat.

3. O kousek výše jsem se zeptal na nepříjemnost ohledně banky. Dokázal bys mi ( byste mi někdo ) poradit ? Dík.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München