Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9822731 krát)
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1575 : Září 09, 2020, 06:49:24 pm »

Dal jsem ti 5x a dávám i po 6 za pravdu.
A ano, souhlasím opět i nezodpovednosti  Úsměv
A jsem proto zavřít hranice.

Na milion obyvatel v Česku doposud zemřelo v souvislosti s Korona virem ca 44 lidí.
Na milion obyvatel v Německu doposud zemřelo v souvislosti s Korona virem cca 118 lidí
Tedy 3x tolik.

O záměrech té které vlády jsem s Tebou nediskutoval a pouzivej si to tam, kde jsi tuto diskusi vedl, slovenský rejpale nemocnej  Smích Škleb
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1576 : Září 09, 2020, 08:42:16 pm »

ty vobec nemusis reagovat, ja to nepisem kvoli tebe ... kludne ma ignoruj ...

ja len tak testujem, ake lahke je pisat obvinenia vlad, parlamentov, celych narodov ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1577 : Září 11, 2020, 05:54:42 am »

To si klidně testuj co chceš.
A obviňuj koho chceš z čeho chceš.

Ale měl by jsi to něčím podložit.
Protože jinak to je jen ubohý rejpání.

Zatím co v březnu a dubnu, květnu v Itálii, Španělsku, Francii i Německu, a dalších... stoupala čísla strmě vzhůru jak u nakažených, tak i vážně nemocných, tak i zemřelých...

Nejméně ve dvou jmenovaných už naplnili kapacity potřebných lůžek  zcela a museli rozhodovat ,,kdo je na tom hůř " a ,,koho nechají žít" a ve dalších se k té hranici velmi rychle blížili...
ALE ! stále váhali se zaváděním opatření...
A čekali co řekne EU a Světová zdravotnická organizace (neřekli nakonec nic, krom kritiky těch co něco začali dělat sami) a nakonec taky zavedli svá opatření, jen pozdě..

Tak teď sice čísla rostou také, ale Česko nemá kapacitu lůžek naplněnou ani na 10% , čísla vážně nemocných a zemřelých (na přepočet počtu obyvatel) jsou velmi hluboko pod výše zmíněnými a dalšími zeměmi, tedy mě to přijde trošku ubohý, to obviňování a porovnávání s Německem (nejen s Německem), kde zemřelo v přepočtu na obyvatele 3x víc lidí.

To se nám počty tady v Německu ale zcela jistě také budou měnit, protože prázdniny a poslední dovolenkáři se vraceli až do 7.9. A dle mého názoru ještě s čísly zahýbají.

Ale pro Tebe to je jen zábava a jen tak testování, na to nesmíme zapomínat....  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1578 : Září 11, 2020, 11:28:04 am »

ano rejpani

ak ta to moc irituje, necitaj

alebo poziadaj admina aby ma vyrazil, potom uz rejpani nebude

ale statisice mrtvych budu urcite !!!!
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1579 : Září 11, 2020, 01:48:57 pm »

uz ide o EXISTENCI LIDSTVA !!!! pozor pozor !!!

    Evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr zveřejnil v srpnu na svém blogu předpověď dalšího vývoje pandemie v ČR a varoval před extrémním nárůstem nových případů koronaviru. V pátečním Rozstřelu svůj výhled aktualizoval. Říká, že musíme brzy očekávat až 4 tisíce nakažených denně a varuje: „Běžíme závod o existenci lidstva.“

    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozstrel-koronavirus-tisice-nemoc-biolog-flegr.A200911_082921_domaci_vov
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1580 : Září 11, 2020, 07:01:47 pm »

Áno, áno pánko
Tímto článkem jsi svá tvrzení ukazkově ( jako vždy ) podložil  Škleb Smích Škleb
Začínám přemýšlet o tom, z čehože máš ten diplom  Škleb který jsi zde už 3 x zmínil  Škleb

Ale třeba zas jen něco ,,testuješ"  Smích
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1581 : Září 11, 2020, 09:10:54 pm »

Nemam diplom, klamal som
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1582 : Září 12, 2020, 06:52:07 am »

Včerejší Právo:
Pražané smějí do Německa od čtvrtka přicestovat v zásadě jen s negativním testem na koronavirus, anebo se okamžitě odebrat do dvoutýdenní karantény. Hlavně kvůli tomu čelila hned ve čtvrtek odběrová místa v hlavním městě mimořádnému náporu...

Včera jsem byl celý den v Česku.
Přes Rozvadov. Hranice jsem předjížděl 8,30 a zpět 17,30.
Provoz, včetně obvyklého množství českých a polských SPZ zcela normální.
Jako vždy bylo v pátek směrem do Německa i mnoho víkendových cestovatelů s 2-4 koly na autě.

Žádné kontroly, ani na hranicích a ani později.
Žádné mobilní odběrové místo ani nic jiného.
Ani namátkové kontroly ani jiné.
Dojel jsem domů (do Německa), aniž by mě někdo zastavil, aniž se mě někdo na cokoli zeptal....

Viděl jsem ve zprávách autobus do Německa který vyjíždí z Prahy prázdný, ALE lidé mohou nastupovat jinde, třeba v Plzni.
Samozřejmě že řidič neprověřuje odkud jsou cestující.
Ale autobusy které jsem viděl já, směrem do Německa, byli plné.

Tak mě to přijde trošku jako mediální ,,komedie" z obou stran.








Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1583 : Září 13, 2020, 10:02:42 am »

v Cechach teraz denne ca. 1.400 novonakazenych

na jar mi "odbornici" vysvetlovali, ze umrtnost na tento virus je ca. 10%  ... teda o nejake 2-3 tyzdne by v Cesku malo byt ca. 140 mrtvycg DENNE ...

ale ja viem, virus uz zmutoval a nie je taka umrtnost ;_)

Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1584 : Září 13, 2020, 10:03:18 am »

k teme "zdodpovedni cesi, nezodpovedni nemci" ;-)

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odmitani-rousek-koronavirus-covid-19.A200908_100424_domaci_knn
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1585 : Září 13, 2020, 10:05:44 am »

proste cesi to beru zodpovedne, nie ako nemci, ktori sa chcu zbadit dochodcov, aby bolo miesto pre migrantov hehehe

    Takto upravené roušky pak sdílí na facebookových skupinách, ve kterých se odpůrci roušek shromažďují. A sdílí návody, jak roušku upravit, aby vypadala naoko funkčně.

    „V práci bohužel musím (mít nasazenou roušku), firma nařídila celoplošné nošení náhubků. Alespoň jsem si vypreparovala ten vnitřek, jinak by to se mnou za dvanáct hodin seklo,“ píše třeba dívka u své fotografie v běžné chirurgické ústence, ze které odpárala vnitřní bílou vrstvu.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odmitani-rousek-koronavirus-covid-19.A200908_100424_domaci_knn
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1586 : Září 13, 2020, 01:49:14 pm »

Rudo, tak to těm odborníkům z jara teď vysvětly Ty  Mrknutí Kroutím očima
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1587 : Září 17, 2020, 11:08:05 am »

ja? ja som predsa hlupak a klamar ...

ja len kecam somariny ...

ceska vlada ma proste ZAMER aby bylo min duchodcu a tak to proste uvolnila ;_)
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1588 : Září 17, 2020, 01:23:47 pm »

"Ke konci září může být podle predikce 70 tisíc nově diagnostikovaných. Šíření koronaviru jasně souvisí s otevřením škol, tvrdí statistik Dušek. "

preto suhlasim aby teraz KAZDY zostal DOMA !
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1589 : Září 21, 2020, 08:24:42 am »

Německo za poslední den zaznamenalo 922 případů nákazy koronavirem. Přírůstek je nepatrně nižší než v Česku, které má přitom zhruba osmkrát méně obyvatel.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München