Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Prosim o pomoc! - hledáme práci v Německu  (Přečteno 230520 krát)
kucik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #30 : Březen 01, 2014, 01:43:36 pm »

Ahoj hledám práci nejlépe v Německu.
Jsem od Karlovych Varu, jemi 20let 2 roky jsem pracoval u soukromníka (práce všeho druhu).
vyučen instalater , řidičsky průkaz B.
Znalost NJ žádná .
Případně díky za nějaké nabídky . ĎEKUJI.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #31 : Březen 01, 2014, 10:28:11 pm »

jestli se ti tady někdo ozve a rovnou nabídne práci tak jsi dost klikař.

Co takhle pro to něco sám udělat. Co asi tak čekáš  se "znalost němčiny žádná"...

...pročti celé tohle forum a budeš mít slušnou představu o tom, co pro to udělat....

Ale napsat Děkuji za nabídky, ve tvém věku chlapče, to je dost málo!!!

Zdraví Petr
Zaznamenáno
Gibi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #32 : Březen 07, 2014, 12:48:52 pm »

Ahoj všem z Liberce,
chtěl bych se optat, zda má někdo zkušenost jak se uplatnit u firem v Německu, které se zabývají stavbou srubových / roubených staveb, práce se dřevem apod., ale i pilařská výroba. Zda někdo z Vás nemá kontakt (e-mail) na někoho z ČR, kdo se už v tomto oboru uplatnil (je třeba mistrem, členem pracovního kolektivu). Německé inter. stránky jsou výrobců staveb plné, je vidět, že výrobců je mnoho - Je nějaká TOP? S finanční odměnou za zprostředkování počítám.

Něco málo o mě:
Je mi 28 let, bezzávazků, vyučený stavební truhlář / tesař, matur. zk. dřevařství a 3-letý bc. program lesnictví v Praze, celé studium jsem se učil němčinu. Praxe o oboru se dřevem 3 roky, zkušenost se základními vnitřními zednickými pracemi. Oblast zájmu celé Německo / dlouhodobý zájem.

Děkuji za každou odpověď k tématu.
Zaznamenáno
upoutanec



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #33 : Březen 24, 2014, 02:43:01 pm »

Ahoj, i já se připojím s prosbou o pomoc při hledání práce. Je mi 21 let, bydlím u Chebu. Němčinu jsem se učil nějakých 14 let a stále jí aktivně využívám. Mám maturitu na gymnáziu, takže papírově v podstatě neumím nic. Studoval jsem tři semestry na Ekonomicko-správní fakultě MU v Brně, kde jsem bohužel musel ukončit. Od útlého věku jsem se věnoval modelářství a práci se dřevem. Poslední tři roky jsem se snažil pochytit i něco ze servisování vozidel, takže ani tyto věci mi jsou blízké. Mám řidičský průkaz B a vlastní vůz. Hledám něco buď zde blízko hranic (okolo 150 km max.), nebo kdekoli jinde s tím, že by to byla práce třeba na dva týdny v kuse a poté pár dní volno. Za každou nabídku předem děkuji. Zkoušel jsem i pracovní agenturu v Matktredwitz, ale ti bohužel také nic nemají.
Zaznamenáno
AlexaB



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #34 : Duben 17, 2014, 03:45:41 pm »

Čauko, hľadám si prácu v Nemecku, najlepšie v Mníchove. Som baba, ktorá sa nebojí ani fyzickej práce, mám vodičák a vyštudovanú dopravnú školu (technika) aj s maturitou s NJ, takže ovládam tak komunikatívnu úroveň. Viem aj upratovať, šoférovať, kosiť, píliť, starať sa o niekoho/niečo...a naučím sa všetko. Ak by mi niekto náhodou vedel pomôcť, poradiť, bolo by to super, potom by ma ten niekto mohol kontaktovať aj na e-mail? ( sasa.halaszova4[zavináč]centrum.sk Ďakujem veľmi pekne.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #35 : Duben 18, 2014, 07:35:47 am »

Ak mas ubytovanie v Mnichove ci okoli nasla by si nieco....
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #36 : Duben 18, 2014, 09:57:44 am »

Ahoj,
kolik si clovek vydela u amazonu? Tak to je ruzne - podle toho kolik hodin chce pracovat a v jake smene.
Moje znama mela 1600 Euro cisteho, jiny kamos kolem 2.000.
Ubytovani- kazdy ma svuj vlastni pokoj s 1 nebo 2 postelemi a castecne vybavene (skrin, prevlecena postel..). Kazdy se muze sam rozhodnout, jestli chce spat s nekym, nebo chce mit pokoj jen pro sebe. Vse je tedy dohodou. Spolecna je jen kuchyn - s kuchynskou linkou (lednicka, mrazak, mycka, trouba, sporak) a koupelna.
Pokud vim, tak to jsou byty se 3-4 pokojema.
Vyhoda je, ze je to nedaleko amazonu. Pro amazon je velmi dulezite, ze ma pracovnik kde bydlet (meli s tim problemy, protoze je malo bytu v okoli).


Skutečně Amazon tak dobře platí? To bych se divil, prý je to jeden z nejhorších zaměstnavatelů v Německu a 10 Eur na hod. brutto max. Je fakt, že některý zaměstnavatel neplatí ani 8 Eur brutto, tak to je ještě nadstandard.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #37 : Duben 18, 2014, 10:01:31 am »

Pozor na firmu Hermes ktora ma na starosti rozvos paketov balikov...akurat dnes davali reportaz,kde zamestnanci mesacne robili cca 200hod a zarobili strasne malo penazi a robili vela hodin...nezarobili ani zivotne minimum ...a potom socialny urad im musi priplatit na zivotne minimum inac by neprezili...a takych svinstiev na prac.trhu v Nemecku je uz vela...preto to pisem aby ludia nemali iluzie otom ake je to nemecke skvele...

Nedávno jsem přes Amazon objednal dvě věci a měl mi je přivézt Hermes, ale nepřivezl, prý adresa neznámá, ale dopis, abych volal na jejich předraženou linku, ten mi dorazil v pořádku. Zboží jsem vrátil. Ale DHL v Německu je taky hrůza, zabordelí balík, pak se nikde nedovoláte, po měsíci vám ho vrátí, že ho ani nepoznáte jak je potrhaný atd.
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #38 : Duben 18, 2014, 10:15:33 pm »

To je zvláštní. My jsme pres amazon objednali uz asi 100x a jen jednou to hermes popletl ale pak se to rychle vyřídilo. Stačilo poslat bezplatně email a vse amazon vyřídil.

Muze se to asi lišit region od regionu. Ale my uz nikde pomalu ani nekupujeme, mimo oblečeni.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #39 : Duben 21, 2014, 11:54:01 am »

To je zvláštní. My jsme pres amazon objednali uz asi 100x a jen jednou to hermes popletl ale pak se to rychle vyřídilo. Stačilo poslat bezplatně email a vse amazon vyřídil.

Muze se to asi lišit region od regionu. Ale my uz nikde pomalu ani nekupujeme, mimo oblečeni.

Taky to nebyla první objednávka přes Amazon, ale pamatuji, že už dřív jsme měli s Hermes také špatnou zkušenost a na jiné adrese. Prostě v Německu nefunguje všechno nej jak si Češi často myslí, včetně německých úředníků atd.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #40 : Duben 21, 2014, 11:59:17 am »

Ked mas dlhy odporucam Ti:

ist robit napr do rakuskych alp na letnu sezonu ako pomocnik v kuchyni kde dostanes stravu ubytovanie gratis a plat cca 1200euro neto daj si to krat 5mes mas za sezonu 7000euro nasetrene ak nebudes v alpach minat.V Nemecku ti malo kde v meste da niekto stravu a ubytovanie zadarmo.Posielaj ziadosti do rakuskych hotelov na letnu sezonu uz teraz a nieco vyjde.

Hary, znám lidi, co takhle pracovali v gastronomii s ubytováním zdarma nebo za malý peníz. Ale ty lidi jsou od rána do večera v práci, někdy mají po poledni dvě hoďky pauzu, ale jen pokud není hodně práce, dřou 12 i víc hodin denně a pak ten plat 1200-1300 Eur netto není nic závratného, když si to přepočítáš na hodinovou mzdu, je to otročina, ale pokud někdo potřebuje peníze, tak si něco vydělá, protože moc neutratí, nemá kdy. Prostě žádné zázraky očekávat nelze
Zaznamenáno
Ibrahim



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #41 : Duben 23, 2014, 12:03:47 am »

Suche Junge Leute die als Service Kraft im Restaurant Arbeiten würden Deutschkenntnissen sind vorraussetzung zahle 7,50 euro die Stunde plus diska Schickt eure Zivotopis an elaela2005[zavináč]gmx.net Suche zwei Leute die Lange zeit Arbeiten würden 6x in der Woche arbeit 8 Stunden am Tag sonntag Geschlossen Im Einkaufscentrum Ruhrpark mit Vertrag!

Danke

Schickt mir Euren Zivotopis aber nur mit Foto!

Meine nummer 777 769 816

Mfg   Ibrahim Kul
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #42 : Duben 23, 2014, 11:09:42 am »

Suche Junge Leute die als Service Kraft im Restaurant Arbeiten würden Deutschkenntnissen sind vorraussetzung zahle 7,50 euro die Stunde plus diska Schickt eure Zivotopis an elaela2005[at]gmx.net Suche zwei Leute die Lange zeit Arbeiten würden 6x in der Woche arbeit 8 Stunden am Tag sonntag Geschlossen Im Einkaufscentrum Ruhrpark mit Vertrag!

Danke

Schickt mir Euren Zivotopis aber nur mit Foto!

Meine nummer 777 769 816




Mfg   Ibrahim Kul


Das ist aber Deutsch... 7,5 Eur fur Stunde?? Hněv. Das ist nur Spass ich denke und tschechische Handy  Nevím co si myslet/Nerozhodný
« Poslední změna: Duben 23, 2014, 11:11:04 am od lalilala » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München