Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Dolů
 
Autor Téma: Nárok na německé občanství  (Přečteno 1817389 krát)
milda34
Host
« Odpověď #165 : Červenec 25, 2014, 11:27:44 am »

Hary, proc treba nereknes: znam jednoho, co je tady "vyse 30 rokov" a ten mi rekl, ze dvoji obcanstvi prinasi par vyhod?

Ale pro jistotu koncim debatu s tebou na toto tema.
Kdyz je v mezi dvema partnery v diskuzi jenom jeden "chytrej", nesmi dojit k sahodlouhe vymene nazoru :-)
Navod k vysvetleni: za slovo "chytrej" si dosad koho chces :-)

Zdravi Milan
« Poslední změna: Červenec 25, 2014, 11:30:29 am od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #166 : Červenec 25, 2014, 11:29:18 am »

Milan varim...nemam tolko casu na diskusie o nemeckom obcianstve Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #167 : Červenec 25, 2014, 11:30:57 am »

Tak Milan mozes nam napisat ako si prisiel k nemu...podla toho co tu pises mam dojem,ze chces to velmi... Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #168 : Červenec 25, 2014, 11:36:10 am »

Naprosta pravda Milane Mrknutí
Dokonce se jednim navratilcem znam.
Vypakovali ho ani nemrknul zpet.
Ale Haryho pravdu o vizech do USA nikdo nikdy nezpochybnil, kazdy kdo se o to nekdy zajimal vi, ze je to pomerne snadna zalezitost Úsměv
Ale viza nejsou jen do USA, že ? Mrknutí
Ale to by bylo jen ozivovani kolotoce ktery tady uz byl.
Kdy nekdo mluvi o voze a druhy o koze  Škleb

Jirike, mne sa to zdalo inak, ale dobre.
Len k tebe: chápen tvoje aj iných rozhorčenie nad harryho spôsobmi.
Ale aj TY by si si občas mohol dávať pozor na to, čo píšeš, vyjadrovať sa ironicky a posmešne o ľuďoch z Česka a Slovenska, čo sú na podpore alebo zarábajú LEN 400, tiež nie je nič moc. Nikdy nevieš, prečo a ako sa ten človek do tej situácie dostal a prečo toľko zarába. Napríklad ak prídeš zo dňa na deň o zdravie (a nie nehovor, ze TEBE sa to nemôže stať). Alebo napr. o Slovensku sa všeobecne vie, že málo zarábajú učitelia, zdratovné sestry, sú preto "socky" a menejcenní?
Možno si to myslel inak, ale taký pocit som mala z tvojich slov ...

Tak si to precti znova a pokud ani pak nezmenis nazor, tak si podle me krom toho podlejzani každému navíc i dost tupa...
Byla rec o cerstve prichozich, kteri nechteji zacinat na socialce a pro svuj zivot i neco delaji a nespolehaji ve vsem na stat a o jejich opaku, kteří socialni system zneuzivaji...
A uz bych se znova a znova opakoval...
Bud tak hodna a nevsimej si me Jahodo.
Nemam Te rad, lezes kazdymu do zadku, vecne placas nesmysly a tyto stranky pouzivas k chatovani misto nazoroveho fora.
Jestli se tak moc nudis, bez si pokecat jinam.
Ja se s Tebou ani bavit ani hadat nehodlam Mrknutí
Napsal sem to dost jasne ? Mrknutí
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #169 : Červenec 25, 2014, 02:30:08 pm »

Tak Milan mozes nam napisat ako si prisiel k nemu...podla toho co tu pises mam dojem,ze chces to velmi... Mrknutí

Nechci to velmi, davno povazuju dvoji obcanstvi u sebe za samozrejmost...  
« Poslední změna: Červenec 26, 2014, 08:00:02 pm od milda34 » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #170 : Červenec 25, 2014, 02:32:01 pm »

Milan varim...nemam tolko casu na diskusie o nemeckom obcianstve Mrknutí

A jestli nemas tolik casu na diskuzi o nemeckem obcanstvi, tak proc se do diskuze neustale zapojujes? Nerozumim... 
Zaznamenáno
orhydeus



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #171 : Červenec 24, 2015, 11:12:13 am »

Ahoj,

Mám dotaz zda někdo máte zkušenosti že vaší předci byli Němci a zadate o německé občanství?

Moje prababička, byla němka narozena v 1918 a mám všechny dokumenty rodný list vysvědčení atd... Jen se ptam zda někdo prošel podobnou procedurou. Děkuji moc
Zaznamenáno
Kess1



Karma: -1
Příspěvků: 30


« Odpověď #172 : Červenec 24, 2015, 05:47:16 pm »

Ahoj,tyto stránky Ti určitě pomůžou,vyřizoval jsem to pro dceru.http://www.nemecke-obcanstvi.cz/dvoji-obcanstvi/ 
Úřední listiny jsem vyřizoval asi 8 měsíců,pak rozhoduje správní úřad v německu, prý 3 až 12 měsíců, já čekám 7 a zatím nic. Dříve to trvalo i několik let.
Zaznamenáno
orhydeus



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #173 : Červenec 25, 2015, 06:00:21 am »

No nevim proc, mam platit nekomu 6 az 10 tisic za ukon ktery stoji 25 euro... kdyz to schvail a 18 euro kdyz ne...

Hlavne jde o to ze jsem zatim nenasel klic, podle ceho to davaji... Zda staci prababicka, nebo to musi byt babicka ci deda... MAm jiz vsechny dokumenty, ten to tyden pojeu na ambasadu, abych vedel vice.
Zaznamenáno
Kess1



Karma: -1
Příspěvků: 30


« Odpověď #174 : Červenec 26, 2015, 11:20:08 am »

Vážený,těch 6-10 tis.tě budou stát úřední překlady.Máš už ze Státního archívu všechny dokumenty?Z Krajských úřadů doklady o nabytí českého,nebo  československého občanství?a samozřejmě ještě další dokumenty.Pokud ano jsi na tom dobře.Pokud ne, tak zřejmě o tom moc nevíš .Hodně úspěchů Mrknutí
Zaznamenáno
orhydeus



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #175 : Červenec 26, 2015, 07:35:13 pm »

Počkat, tak že ten dotyčný to dělá zadarmo... Nesmysl... Mám většinu dokumentů, být ne přeložených mam, ale rodný list německý je už dost dobrý důkaz.... Zítra jdu na ambasádu. Uvidíme

A já neříkám že vim co to obnáší, ale ptam se. To je stejně mám si přivést sám auto z německá a nebo nikomu platit...
Zaznamenáno
Kess1



Karma: -1
Příspěvků: 30


« Odpověď #176 : Červenec 26, 2015, 08:36:12 pm »

Pokud si to pořádně přečteš,tak se dovíš za kolik peněz ti ten právník pošle návod ,co vše musíš shromáždit .Kdyby to bylo tak jednoduchý, jak ty si to představuješ,tak je nás většina Němců...Už jsem Ti psal,že mě to trvalo 8 měsíců,než jsem vše dal dohromady...vše má svá pravidla.Myslím,že budeš koukat co Ti na ambasádě řeknou a dáš mě za pravdu.Je to běh na dlouhou trat. Škleb
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #177 : Prosinec 06, 2018, 12:37:43 am »

Hary, proc treba nereknes: znam jednoho, co je tady "vyse 30 rokov" a ten mi rekl, ze dvoji obcanstvi prinasi par vyhod?

Ale pro jistotu koncim debatu s tebou na toto tema.
Kdyz je v mezi dvema partnery v diskuzi jenom jeden "chytrej", nesmi dojit k sahodlouhe vymene nazoru :-)
Navod k vysvetleni: za slovo "chytrej" si dosad koho chces :-)

Zdravi Milan
Škoda ho ...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München