Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pojištovna RV24 a zpětně neuznaný bonus  (Přečteno 35594 krát)
tomas75



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Září 21, 2012, 10:24:22 am »

Ahoj, cca 2 měsíce zpátky jsem pojistil auto přes check24 u rv24.de - byli nejlevnější. Přišel evs, potom smlouva, OK. Včera mi poslali zprávu, že podle jejich pravidel nelze uznat bonus pro cizince. Takže po 2 měsících podpisu smlouvy mám platit místo 60% krásných 140%. Mají na něco takového vůbec nárok? Děkuju za rady.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Září 21, 2012, 10:58:33 am »

Jestli na to maji narok, podle mne ne, zvlast pokud jako duvod udavdeji to, ze jsi cizinec. To vedeli predtim. Neco jineho by bylo, kdyby si overili nejake informace a zjistili to az pozde.
Detaily mozna budou v jejich podminkach.
Poslal bych jim doporucene dopis, ze smlouvu mas na takovou a takovou SFK a informace meli od zacatku a ze s touto zmenou nesouhlasis. A ze nehodlas nest nasledky jejich interni neznalosti vlastnich smernic.
Zaroven bych jim mozna vypovedel svoleni k inkasu z konta, at nestahhuji ty vysoke prispevky..
Muzes take rovnou pohrozit okamzitou vypovedi smlouvy z duvodu neopravnene jednostranne zmeny jejich podminek.
Na vypoved bys podle mne mel mit pravo - dali ti smlouvu a vyhled na nejake podminky a najendou je chteji menit...

Zaroven bych se rychle podival po jine pojistovne a mozna vzal neco, co ma trosku jmeno, ne nutne to, co stoji nejmin.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
tomas75



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Září 22, 2012, 05:55:48 pm »

Ano takto to vidím taky. Děkuju za odpověď, měj se Tomas
Zaznamenáno
vafle



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #3 : Říjen 17, 2012, 11:32:44 pm »

Pravo na to maji a ty mas pravo smlouvu zrusit.viz muj dalsi prispevek.Zkus AXA nebo Da-Direkt
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #4 : Duben 15, 2014, 11:32:20 pm »

I kdyby právo bylo na Tvé straně, domůžeš se ho nyní leda soudním bojem - jako kdybys našel právníka, jež  uvidí šanci vysoudit významné odškodnění za podíl na kterém se za Tebe bude bít. Ani několikaletý rozdíl na pojistném neuhradí náklady na první stání - i kdybys vyhrál, už jen natahováním pře Ti právníci pojišťovny zvednou náklady na Pyrhovo vítězství. 

A tuším, že měnit KfZ-pojišťovnu se dá jen 1x ročně. 


Řešil jsem něco podobného: CosmosDirekt má významné snížení pojistného pro majitele nemovitosti - mají nějak podchyceno, že takoví bourají méně nežli bezzemci.   Vyplnil jsem, uznali mi snížení - a pak zase pojistné svévolně zvedli, co jsem jim zpětně řekl, že moje nemovitost je v ČR.   I když to ve formuláři není zmíněno - a majitel Bambusové chýše na břehu Mekongu by se cítil poškozený a žaloval diskriminaci u soudu v Haagu či Bruselu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München