Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Rady jak založit bankovní účet  (Přečteno 37118 krát)
mik.uk



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Leden 07, 2014, 07:07:40 pm »

Zdravím,potřebuji poradit jak si mám založit bankovní účet v Německu a co k tomu všechno potřebuji.
Díky za radu.
Za týden odjíždím do Německa a každá rada mi pomůže.
Díky Dušan
Zaznamenáno
Falagos



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #1 : Leden 07, 2014, 08:02:24 pm »

Na strankach www.postbank.de jde ucet zalozit i pres internet. Staci vyplnit vyplnit formulare, ktere si pote vytisknes a doneses na postu, kde akorat ukazes obcanku nebo pas a je hotovo. Vsechny dokumenty ti potom prijdou postou. Ale da se to vyridit i na pockani na kazde pobocce posty.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Leden 07, 2014, 08:43:03 pm »

zpravidla doklad totožnosti a potvrzení o přihlášení k pobytu v Německu.
Zaznamenáno
johnnyx84



Karma: 0
Příspěvků: 15


« Odpověď #3 : Duben 10, 2014, 08:36:42 pm »

Moja skúsenosť po príchode do DE v januári 2014:
Reklamovali bezplatný účet v comDirecte, vyplnil som formuláre cez net, odoslal a zanedlho mi prišla zamietavá odpoveď - a to sa jednalo o fakt bezplatný účet!
Druhá negatívna skúsenosť - opäť bezplatný účet, tentokrát v HVB - Online konto, vyplnil som formuláre cez net, vytlačil, šiel priamo do banky, pracovníčka si okopírovala môj pas, prihlásenie na pobyt a povedala, že to posiela na centrálu - bolo to koncom februára, je 10.4. a dodnes vôbec žiadna odpoveď z banky!
Tretia skúsenosť - Postbank - tu mi účet založili bez väčších problémov, akurát ku účtu mám 2 platobné karty - jedna je Girokarta (predtým sa volala EC karta) a druhá VISA Postpaid (pozor, POSTPAID značí, že aj keď mám na účte peniaze, kým si nenabijem zvlášť kartu nejakou sumou, tak mám na nej stále nulu!). Je tam možnosť dať si aj klasickú VISU, ale to by som musel mať nejaký záznam v bankovom registri, čo som samozrejme nemal.
Toť moje skúsenosti zo založením účtu v DE...
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #4 : Duben 10, 2014, 08:44:10 pm »

Ja si ted zakládal účet u comdirect. Založeno pres internet ný moji anmelde adresse. Na poste jsem pak vyplnil identitätsfeststellung papír (přišlo od banky) s pasem a dokladem o přihlášeni. Napoprvé jsem to udělal jen na svou trvalou adresu v ČR bez potvrzeni a to bylo špatně. Kopii přihlášeni jsem pak přiložil ke smlouvě pro banku.

A pak mi to konečně potvrdili Úsměv

Nebo zajít do nejbližší volksbank na pobočku s doklady Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München