Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Praca cez nemecku agenturu  (Přečteno 24950 krát)
zuzicka09



Karma: 1
Příspěvků: 41


« : Květen 11, 2011, 10:56:15 am »

Ahojte,
minulý týždeň vo štvrtok som mala telefonický pohovor ohľadom jednej práce cez agentúru. Tá pani mi povedala, že rovno pošle moje podklady tej konkrétnej firme a že či by som mohla prísť k osobnému pohovoru. Povedala som, že áno. Tak, že ona to teda ide poslať do tej firmy a že oni sa jej tak do 2 - 3 dní ozvú a potom sa mi ozve a dohodneme sa na osobnom pohovore. A dnes je už streda a ešte stále sa mi neozvala.
Čo si o tom myslíte? Ozve sa?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Květen 11, 2011, 11:27:45 am »

Nezmatkuj - firmy si s odpovedmi davaji dost nacas. Nevim sice, jaky typ "agentury" to v tvem pripade je (jsou to headhunteri, nebo agentura, ktera tobe pomaha najit praci? Platis ji ty, nebo firma?), ale typicky to muze trvat urcite tydny a nekdy mesic(e). Pokud je to headhunterska firma a pracuje v zoldu firmy, melo by to ale byt rychlejsi.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
zuzicka09



Karma: 1
Příspěvků: 41


« Odpověď #2 : Květen 11, 2011, 11:43:48 am »

Je to agentúra, ktorú platí firma, nie ja.
Práve keď oni hovorili, keď som sa opýtala na možný termín nástupu, že ihneď, tak preto ma to dosť prekvapuje, že to tak dlho trvá.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München